Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

مانیکور و پدیکور ناخن پرومکس مدل MP88

اضافه کردن به مقایسه0

مانیکور و پدیکور ناخن پرومکس مدل MP88  محصول فوق حرفه ای ساخت کشور کره است. این دستگاه برقی برای ناخن های دست و پا قابلیت استفاده دارد. سرعت این دستگاه  قابل تنظیم تا 35000 دوردر دقیقه است که توسط کلید تعبیه شده در روی آن به راحتی قابل تنظیم است. علاوه بر تنظیم دستی؛ پدال پایی نیز دارد که میتوان سرعت را با استفاده از پا تنظیم و کنترل کرد. در پایین دستگاه  کلیدی برای تغییر چرخش سوهان از حالت راست گرد به چپ گرد و برعکس قرار داده شده و در کنار این کلید ورودی سیم سوهان به منبع قرار دارد. دستگاه MP88 کاملا ایمن است و تمام استانداردهای لازم را دارد.

‎ریال18,990,000 (بدون مالیات)
ناموجود
شماره مرجع:
توضیحات

فروش عمده مانیکور و پدیکور ناخن پرومکس (Promax) مدل MP88

مانیکور و پدیکور پرومکس مدل MP88  یک محصول فوق حرفه ای برای زودن اضافات ناخن های دست و پا و پاکسازی و قرم دهی به  آنها می باشد. این محصول که دارای بدنه ای محکم و سبک است بر روی پایه ای ضد لغزش قرار گرفته و برای استفاده در سالن های زیبایی توسط افراد حرفه ای کاربرد فراوان دارد. کلید روشن/ خاموش - کلید چرخشی جهت تنظیم سرعت و یک کلید برای تغییر جرخش سوهان از حالت راست گرد  به چپ گرد و بالعکس؛ اجزایی است که با کاربرد خاص خود در روی بدنه این دستگاه تعبیه شده است.

در کنار این دستگاه  یک پایه به عنوان دسته نگهدارنده دسته سوهان وجود دارد. دسته سوهان با قابلیت تعویض سری به گونه ای طراحی شده  که به سهولت قابل استفاده و کنترل است. این محصول دارای یک پدال پا است که جهت کار و تنظیم سرعت دستگاه کاربرد دارد. حداکثر سرعت دساتگاه 35000 دور در دقیقه است که کمک می کند در حداقل زمان ممکن بیشترین کارایی را داشته باشد.

خریداران عمده این محصول از برند پرومکس می توانند این کالای فوق حرفه ای را با توجه به تعداد سفارش خرید با قیمت مناسب تر تهیه کنند.

جزئیات محصول
نظرات
No comments
chat نظرات (0)
تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.
محصولات مرتبط
موردی نیست

Menu

Settings

Share