Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

مراقبت روزانه موي سر

شامپوي مناسب انتخاب كنيد.

شامپوها بر اساس نوع مو سه دسته اند : مناسب موهاي خشك ، معمولي و چرب
اگر شامپو يا حالت دهنده ي موي شما نامناسب باشد ، سلامت موهاي شما به خطر مي افتد . پس شامپويي متناسب با موي خود را انتخاب كنيد .
اگر شوره ي سر يا ريزش مو داريد ، از شامپو هاي ضد ريزش و شامپو ضدشوره استفاده كنيد .

از نرم كننده استفاده كنيد .
از یک نرم کننده‌ی مناسب مو استفاده کنید که حاوی عناصر آبرسان مو مانند روغن نارگیل باشد. نرم کننده را از وسط ساقه تا نوک موهای خود بزنید. هیچ وقت آن را به ریشه‌ی موهایتان نزنید.

ماسك مو هم براي مراقبت از موي سر انتخاب مناسبي است .
ماسك مو نسبت به نرم كننده از ذره هاي كوچكتري تشكيل شده براي همين به راحتي به ساختار مو نفوذ مي كند و بهتر مي تواند مواد مغذي را به مو برساند .

در برابر حرارت از موي خود محافظت كنيد .
سشوار يا اتوي مو ، موها را زيباتر و خوش حالت تر مي كند ، اما نبايد فرامش كنيد كه حرارت زياد آسيب به مو مي زند ، مثل موخوره ، دندانه دار شدن انتهاي مو ، خشك و خشن شدن بافت مو ، ريزش بيش از حد و وز شدن ، براي مراقبت از موهاي خود قبل از استفاده از سشوار ، اتو مو و ....... از يك محافظ حرارتي مو استفاده كنيد .

موهای خود را به طور مرتب کوتاه کنید.
کوتاه کردن مرتب موها برای داشتن موهای بلند و زیبا بسیار مهم است. هر تار مو ۲ تا ۶ سال عمر می‌کند و در پایان عمر خود ضعیف‌تر می‌شود. پس، موهای بلند شکننده و آسیب پذیرند و بیشتر موخوره می‌گیرند.

بهتر است بدانید، هایلایت و رنگ کردن موهای بلند، بیشتر به آنها آسیب میزند.

برای مراقبت از موی سر، آنها را در فاصله‌ی زمانی منظم هر ۸ تا ۱۲ هفته کوتاه کنید. اگر مو خوره‌ی موهاتان نسبتاً زیاد است، می‌توانید این فاصله را به ۶ تا ۸ هفته کاهش دهید.

Leave a Comment
Leave a Reply
Please login to post a comment.

Menu

Settings

Share